STRONA GŁÓWNA   PLAN LEKCJI   E-DZIENNIK   BAZA DYDAKTYCZNA   KONTAKT
   Modyfikacja: 2020-01-02
Artykułów: 178
Autorów: 73
horoskop 2011   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop 2015
Strona główna SKD Gość ZSŁRóżneSportUroczystościWycieczkiZSŁ w prasieFelietony i recenzjeHoroskopy60-lecie ZSŁKonkursy i projekty
Witamy w dziale zawierającym artykuły opisujące wydarzenia z życia szkoły i nie tylko.

Misie i inne pluszaki w ZSŁ

   Dnia 25.11.10 r. w Zespole Szkół Łączności obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia.

   Samorząd Uczniowski zorganizował na długiej przerwie przy pokoju nauczycielskim wybory, w których m.in. znalazły się kategorie takie jak najładniejszy, najprzytulniejszy miś, a także misio mini, gigant oraz misio po przejściach.

   Impreza cieszyła się dużym powodzeniem wśród u uczniów, nauczycieli oraz personelu szkolnego, który również próbował swoich sił w wybranych przez siebie kategoriach.

   Korytarz przy pokoju nauczycielskim wypełnił się pluszakami niczym pokój z marzeń niegdyś każdego z nas. Przez cały okres trwania zabawy przybywało widowni, co urozmaicało pełną uśmiechów atmosferę towarzyszącą wszystkim obecnym na plebiscycie.

   Na szczególne uznanie zasługuje kolekcja pluszaków zebrana przez Pana Mirosława Szewczyka, który swoimi misiami zapełnił każdy milimetr na swoim stanowisku.

   Można śmiało uznać, że Światowy Dzień Pluszowego Misia powinien być na stałe wpisany w kalendarz corocznych imprez organizowanych w naszej szkole.

   W imieniu Samorządu Uczniowskiego dziękuję za tak liczne przybycie i poświecenie nam tego czasu oraz zapraszam na kolejne organizowane przez nas zabawy.

Członek Samorządu Uczniowskiego
Bartłomiej Nawrolski kl. III TB

Galerie powiązane z tym artykułem.
nazwa galerii:  Światowy Dzień Pluszowego Misia
opis galerii:  Pluszowe misie opanowały Zespół Szkół Łączności
data wykonania / zamieszczenia zdjęć:  2010-11-25 / 2010-11-26
Zobacz galerię...
Autor Bartłomiej Nawrolski () dotychczas napisał następujące artykuły
Misie i inne pluszaki w ZSŁ
Misie i inne pluszaki w ZSŁ
Opublikowano: 2010-12-01
   Dnia 25.11.10 r. w Zespole Szkół Łączności obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia.
   Samorząd Uczniowski zorganizował na długiej przerwie przy pokoju nauczycielskim wybory, w których m.in. znalazły się kategorie takie jak najładniejszy, najprzytulniejszy miś, a także misio mini, gigant oraz misio po przejściach.
   Impreza cieszyła się dużym powodzeniem wśród u uczniów, nauczycieli oraz personelu szkolnego, który również próbował swoich sił w wybranych przez siebie kategoriach...
Czytaj więcej...
Wybory do Samorządu Uczniowskiego
Wybory do Samorządu Uczniowskiego
Opublikowano: 2010-10-20
   Dnia 30 września 2010 r. w Zespole Szkół Łączności odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego, które wyłoniły nowe Prezydium na rok szkolny 2010/2011.
   Do Prezydium SU dostało się 15 osób z klas pierwszych, drugich oraz trzecich. Klasy czwarte są wyłączone z glosowania m.in. z powodu przygotowań do matury. Opiekunami prezydium, tak jak w zeszłym roku, zostały Panie: Aleksandra Batruch i Joanna Tyczkowska...
Czytaj więcej...
Redakcja oraz autorzy artykułów

OPIEKUNOWIE SZKOLNEGO KOŁA DZIENNIKARSKIEGO

pani Izabela Szczęsna-Hajdas, pan Artur Łagodzki, pan Bartosz Stolarczuk

AUTORZY ARTYKUŁÓW

 (1 Te),  (And1),  (Bgf),  (Emil),  (Iri),  (Klasa 1Ta),  (Mikul),  (Redaktor SKD),  (SU ZSŁ),  (ZSŁ), Klasa 3Tc,  Artykuly w gazetach,  Baal (Baal), Tomasz Balul, Aleksandra Baranowska, Karol Bartczak, Agnieszka Bekas, Kamil Bielecki, Dawid Bis, Nikola Cembrzyńska, Julia Ciepła (---), Marta Cygaro, Kacper Cywka, Remigiusz Drozdowski, Natalia Faleńska, Nikola Hinkulak, Przemysław Jastrzębski, Wojciech Jung, artykuł klasowy, Natalia Kłosowska, Nagdalena Kmieć, Patryk Kocoń, Natalia Kołodziejczyk, Magdalena Krawczyk, Rafał Krukowski (---), Kamil Kucharczyk, Adrian Kuczyński, Małgorzata Kulczewska, Kacper Kusz, Oskar Kuśmierski, Barbara Lachowicka, Tomasz Lebiedziewicz , Tomasz Lebiedziewicz, Tomasz Lipiński, Oskar Lisiński, Maciej Ładanek, Artur Łagodzki,  Łojson (Łojson), Adam Macios, Maciej Marczewski, Maciej Matysiak, Jakub Michalski (KObi), Krzysztof Michalski, Robert Miecznik, Wróżbita Mikul, Ewelina Murawska, Bartłomiej Nawrolski, Patrycja Nojek, Małgorzata Nowak, Rafał Nowogórski, Damian Panasiuk, Sandra Pożoga, Paweł Prajzendanc, Patryk Przybyła, Anita Rolik, Lidia Skóra, Jakub Skuratowski, Hanna Sokołowska, Arseniusz Sorokin, Michał Stankiewicz, Kamil Stępień, Bartosz Stolarczuk (BartekS), Izabela Szczęsna-Hajdas, Elżbieta Szczupak, Mirosław Szewczyk, Mirosław Szewczyk, Aleksandra Szneider, Michał Taniukiewicz, Bożena Tęgowska, Damian Wach, Wojciech Węgier, Zuzanna Wiesion, Bartek Wiœniowski, Łukasz Wojciechowski, Artur Wołosewicz, Grzegorz Wójtowicz, Praca Zbiorowa, Paulina Zielińska, Maciej Zieliński, Karolina Zyśk, Grzegorz Żegliński, Małgorzata Żeleźnicka,


Zespół Szkół Łączności, 71-080 Szczecin, ul. Ku Słońcu 27-30
Szczecin 2020-02-26 r.
tel.: 91-48-48-056, FAX: 91-48-56-039