Strona Główna ZSŁ || Plan lekcji || Dinozaury || Poczta || Ankieta || Wirtualna Szkoła || SEP || Logowanie
   Modyfikacja: 2017-09-30
Artykułów: 178
Autorów: 73
horoskop 2011   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop 2015
Strona główna SKD Gość ZSŁRóżneSportUroczystościWycieczkiZSŁ w prasieFelietony i recenzjeHoroskopy60-lecie ZSŁKonkursy i projekty
Witamy w dziale zawierającym artykuły opisujące wydarzenia z życia szkoły i nie tylko.
<strong>Otrzęsiny 2016</strong>

Otrzęsiny 2016

W sobotę 24 września 2016 r. w skromnych progach Zespołu Szkół Łączności odbyła się impreza integrująca klasy pierwsze i drugie.

Już w piątek do późnych godzin klasy drugie szykowały salę gimnastyczną, by wypaść jak najlepiej. Do pomocy zaangażowali się również chłopaki ze szkolnego radiowęzła, którzy szybko i starannie przygotowali sprzęt nagłośnieniowy i multimedialny. Gdy wszystko zostało sprawdzone, sala została zamknięta i rozeszliśmy się do domów, by zregenerować siły na działanie od samego rana w sobotę.

W dniu integracji, już od wczesnych godzin porannych rozpoczęły się próby, by wszystko świetnie wypaliło.

Wybiła wreszcie godzina 9:00 i rozpoczęły się uroczyste otrzęsiny, integracja albo po prostu wspólna zabawa. Prowadzący Tomek (4Ta) i Tomek (3TA) wprowadzili nas w klimat wspólnej rywalizacji.

Po przemowie Pana Dyrektora, który zainaugurował imprezę, nadszedł czas na ślubowanie klas pierwszych oraz nauczycieli będących z nami na sali gimnastycznej.

Po ślubowaniu odśpiewany był hymn łącznościowca i rozpoczęły się konkurencje przygotowane przez klasy drugie i nauczycieli wychowania fizycznego. Wszyscy mogli sprawdzić swoje umiejętności w rysowaniu wizerunków swoich wychowawców, dla utrudnienia z zawiązanymi oczami, rzucaniu do kosza czy celowaniu do kółka balonem.

Po zmaganiach na sali gimnastycznej przenieśliśmy się na szkolne podwórko, gdzie odbyło się wspólne grillowanie. Przygotowane przez klasy potrawy z grilla oceniane były przez szanowną komisję pod przywództwem Pana Dyrektora. Po burzliwym posiedzeniu Jury postanowiło przyznać I miejsce klasie 1Tb (wych. Joanna Tyczkowska), II miejsce ex aequo klasy 1Ta (wych. Mirosław Szewczyk) i klasa 1Tf (opiekun pan Zbigniew Pietruszka w zastępstwie wychowawczyni Małgorzaty Małkowskiej). III miejsce przypadło w udziale klasom II Ta (opiekun pani Anna Górska w zastępstwie wych. Artura Łagodzkiego) i II Tb (wych. Lidia Skóra).

Po wspólnej zabawie, smażeniu i konsumpcji kiełbasek, szaszłyków, bananów, rogalików, kurczaczków i warzywek wszyscy z uśmiechem na twarzy rozeszli się do domów.

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację "dnia integracyjnego", klasom drugim i nauczycielom wf za przygotowanie konkurencji, Samorządowi Uczniowskiemu za poprowadzenie imprezy i pomoc przy grillowaniu.

Z ostatniej chwili; jak właśnie się dowiedzieliśmy, wszyscy uczestnicy otrzymają czterdzieści punktów zachowania (oczywiście na +), a dodatkowo zaangażowanie sportowe zostanie docenione przez nauczycieli wychowania fizycznego ocenami bdb z przedmiotu. ;)
Dodatkowymi nagrodami dla pierwszych trzech miejsc w konkursie grillowania są "szczęśliwe numerki" dla całej klasy, do odbioru w środę w sekretariacie.

Tomasz Lebiedziewicz
kl. 4Ta

Galerie powiązane z tym artykułem.
nazwa galerii:  Integracja 2016
opis galerii:  Integracja z konkursem grillowania
data wykonania / zamieszczenia zdjęć:  2016-09-24 / 2016-09-25
Zobacz galerię...
Autor Tomasz Lebiedziewicz () dotychczas napisał następujące artykuły
Dzień Nauczyciela (Dzień Edukacji Narodowej) 2016
Opublikowano: 2016-10-18
Dla przypomnienia co to jest Dzień Edukacji Narodowej (potocznie zwany Dniem Nauczyciela) obchodzony 14 października. Jest to polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego podczas którego organizowane są uroczystości i imprezy...
Czytaj więcej...
Otrzęsiny 2016
Opublikowano: 2016-09-25
W sobotę 24 Września 2016 r. w skromnych progach Zespołu Szkół Łączności odbyła się impreza integrująca klasy pierwsze i drugie.
Już w piątek, do późnych godzin klasy drugie szykowały salę gimnastyczną by wypaść jak najlepiej. Do pomocy zaangażowali się również chłopaki ze szkolnego radiowęzła, którzy szybko i starannie przygotowali sprzęt nagłośnieniowy i multimedialny....
Czytaj więcej...
Wielkie Otrzęsiny 2013
Wielkie Otrzęsiny 2013
Opublikowano: 2013-09-26
   21 września 2013 r. w Zespole Szkół Łączności odbyła się impreza integrująca klasy pierwsze i drugie. Uczniowie klas trzecich i czwartych mieli szkolenie z procedur egzaminu maturalnego i potwierdzającego kwalifikacje zawodowe, po czym pisali próbną maturę z języka polskiego i matematyki. Tymczasem my - uczniowie klas pierwszych i drugich świetnie się bawiliśmy...
Czytaj więcej...
Redakcja oraz autorzy artykułów

OPIEKUNOWIE SZKOLNEGO KOŁA DZIENNIKARSKIEGO

pani Izabela Szczęsna-Hajdas, pan Artur Łagodzki, pan Bartosz Stolarczuk

AUTORZY ARTYKUŁÓW

 (1 Te),  (And1),  (Bgf),  (Emil),  (Iri),  (Klasa 1Ta),  (Mikul),  (Redaktor SKD),  (SU ZSŁ),  (ZSŁ), Klasa 3Tc,  Artykuly w gazetach,  Baal (Baal), Tomasz Balul, Aleksandra Baranowska, Karol Bartczak, Agnieszka Bekas, Dawid Bis, Nikola Cembrzyńska, Julia Ciepła (---), Marta Cygaro, Kacper Cywka, Remigiusz Drozdowski, Natalia Faleńska, Nikola Hinkulak, Przemysław Jastrzębski, Wojciech Jung, artykuł klasowy, Natalia Kłosowska, Nagdalena Kmieć, Patryk Kocoń, Natalia Kołodziejczyk, Magdalena Krawczyk, Kamil Kucharczyk, Adrian Kuczyński, Małgorzata Kulczewska, Kacper Kusz, Oskar Kuśmierski, Barbara Lachowicka, Tomasz Lebiedziewicz , Tomasz Lebiedziewicz, Tomasz Lipiński, Oskar Lisiński, Maciej Ładanek, Artur Łagodzki,  Łojson (Łojson), Adam Macios, Maciej Marczewski, Maciej Matysiak, Jakub Michalski (KObi), Krzysztof Michalski, Robert Miecznik, Wróżbita Mikul, Ewelina Murawska, Bartłomiej Nawrolski, Patrycja Nojek, Małgorzata Nowak, Rafał Nowogórski, Damian Panasiuk, Sandra Pożoga, Paweł Prajzendanc, Patryk Przybyła, Anita Rolik, Lidia Skóra, Jakub Skuratowski, Hanna Sokołowska, Arseniusz Sorokin, Michał Stankiewicz, Kamil Stępień, Bartosz Stolarczuk (BartekS), Izabela Szczęsna-Hajdas, Elżbieta Szczupak, Mirosław Szewczyk, Mirosław Szewczyk, Aleksandra Szneider, Michał Taniukiewicz, Bożena Tęgowska, Damian Wach, Wojciech Węgier, Zuzanna Wiesion, Bartek Wiœniowski, Łukasz Wojciechowski, Artur Wołosewicz, Grzegorz Wójtowicz, Praca Zbiorowa, Paulina Zielińska, Maciej Zieliński, Karolina Zyśk, Grzegorz Żegliński, Małgorzata Żeleźnicka,


Zespół Szkół Łączności, 71-080 Szczecin, ul. Ku Słońcu 27-30
Szczecin 2019-04-19 r.
tel.: 91-48-48-056, FAX: 91-48-56-039